Пам’ятка прапорщикам та мічманам Української імперії

Пам’ятка прапорщикам та мічманам Української імперіїПам’ятка прапорщикам та мічманам Української імперії,

що виконують свій обов’язок по захисту Руських земель на території Російського домініону Української імперії на китайському кордоні

Заздалегідь:

Вивчити моральні та ділові якості командного складу військ Російського домініону Української імперії.

Провести бесіди з командним, офіцерським та особовим складом, в ході яких визначити осіб нелояльних до метрополії та занести їх у списки майбутніх Героїв.

По кількості нелояльних осіб („Героїв”) сформувати стратегічні запаси бойових балалайок та ластів.

З лояльними до Української імперії особами вивчити досвід та тактику дій козацьких характерників та пластунів, а також тактику батька Махно.

Поновити плани оповіщення по тривозі, розділивши шляхи оповіщення та терміни прибуття до місця дислокації лояльних та нелояльних до Української імперії осіб

Окреме зауваження:

Офіцерам військової контррозвідки під час проведення профілактичних бесід довести цю Пам’ятку до всіх, кого вона стосується та забезпечити її безумовне виконання.

У разі виникнення явної загрози територіальній цілісності Російського домініону Української імперії:

1. Діяти згідно посадової інструкції, що затверджена тимчасовим командуванням домініону.

2. Здійснювати управління особовим складом рідною мовою.

3. По прибуттю до місця дислокації лояльного офіцерського складу вжити заходи до приведення його до тями та отверезіння.

4. „Героїв” не отвережувати, видати наркомовські 100 грам, бойові балалайки (на флоті – ласти) та пояси шахідів, підняти їх ідейний дух палкою промовою про подвиг Олександра Матросова.

5. Лояльному особовому складу видати засоби захисту та подвійні комплекти зброї та набоїв, короткою промовою попередити про відповідальність за збереження генофонду та території Української імперії.

Взяти під свій особистий контроль:

– отримання пакетів з кодами доступу активації ядерних бойових головок, бойових частот та системи впізнавання „Свій-Чужий” лише лояльними до Української імперії особами.

– здійснення офіцерським складом заходів по охороні атомних станцій, ядерних центрів, газотранспортної системи та нафтогонів, РЛС ППО та ПРО, ШПУ та МПУ РВСП, складів зі зброєю та продовольством, транспортних комунікації та систем зв’язку, у тому числі супутникових.

– вчасний вихід з місць постійної дислокації атомних підводних човнів, їх комплектне та якісне спорядження.

Діяти автономно в козацьких традиціях.
Героям-Шахідам вказати напрямок.
Звітувати не треба, про подвиги Героїв Росії ми почуємо.

Коментарі закриті.