Відкритий лист Президентові України.

Шановний Вікторе Федоровичу.

Використуваючи широкий світовий резонанс, який знайшло рішення про ув’язнення екс-Прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко, деякі злі язики адвокатів опозиції намагаються заплямувати Вашу репутацію крепкого хозяйственніка і Лідера. Вони стверджують, що швидке погіршення стану здоров’я Юлії Тимошенко, це результат Ваших особистих політичних репресій в її адресу. Немає сумніву,все це грязні інсинуації, або як то кажуть в народі, це наклеп на покращення життя, який підкрався непомітно.

Перебудовуючи Україну в «Україну для людей», Ви обіцяли почути кожного. Тому Народ України, включаючи жителів Донбаса, челобітно просить  Вас зглянутись, і дати народу, якщо не хліба, то хоча б видовищ. А саме: цілодобову он-лайн трансляцію перебування Ю.В.Тимошенко в камері.

Цілодобова он-лайн трансляція перебування Ю.В.Тимошенко в камері втре носа злим язикам недобитої опозиції, і доведе вболівальникам Ю.В.Тимошенко, що Ви не  лише гарант конституції, стабільності та добробуту,  але  і гуманний гарант стану здоров’я  їхнього поводиря.  Може вони заспокояться і підуть нарешті підіймати ВВП, 75% якого розподіляється через держбюджет, під Вашим особистим непросипним керіництвом.

Цілодобова он-лайн трансляція перебування Ю.В.Тимошенко в камері втре носа заокеанським та європейським недоброзичливцям, та покаже,  що Україна під Вашим керівництвом, семимильними кроками прямує до прозорості влади перед народом, і фактично задає нові, не бачені світом, стандарти транспарентності. Цілодобова он-лайн трансляція перебування Ю.В.Тимошенко в камері унеможливить будь які «проіски Заходу з наколотими валянками» в справі погіршенні здоров’я Юлії Тимошенко та цинічного сплюндруванні Вашого яскравого іміджу на світовій арені.

Цілодобова он-лайн трансляція перебування Ю.В.Тимошенко в камері втре носа недоброзичливцям, які розпускають злобні чутки, що свій строк справедливого покарання Ю.В.Тимошенко буде відбувати на Канарах. А кому як не Вам, добре відомо, що нари  і канари – це зовсім різні речі. І справедливість таки є, за яку варто боротись.

Шановний Віктор Федорович, якщо для реалізації цієї складної задачі Вам раптом не вистачає повноважень, то зверніться до Народу України. Немає  ніяких сумнівів, що заради цілодобової он-лайн трансляції перебування Ю.В.Тимошенко в камері, Народ України погодиться не тільки на відміну конституції і астрономічного часу, але і на відміну усіх законів Ньютона.

Якщо у Вашому бюджеті, не приведи Господи, не вистачає грошей на встановлення веб- камер в камері Тимошенко Ю.В.,  то Народ України, жителі Донбасу та я особисто в єдиному пориві починаємо терміновий збір грошей на це святе діло.

Якщо для реалізації цієї амбітної задачі не вистачає кваліфікованих проффесіоналів, то я особисто з групою жителів Донбасу виражаючи волю всього Народу України, цим відкритим листом звертаємось до продюсерів телешоу «За склом», «Bigbrother» та  «Хата-2» оказать допомогу у технічній реалізації цього грандіозного, у своїй актуальності, телепроекту.

Також просимо Вас зобов’язати телеканали починати всі свої випуски новин, з он-лайн трансляції перебування Ю.В.Тимошенко в камері.  Що безумовно забезпечить  різке зростання довіри електорату до Ваших реформ , боротьби з корупцією, а також утвердить імідж України , як країни, що іде шляхом інноваційного розвитку і де високі цифрові технології, працюють в усіх площинах суспільного життя і на благо кожного громадянина!

З любов’ю до Вас,

Народ України та Громадянин України Михало Притула.

 

Коментарі закриті.